MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ JOGI 2017

 

Z tej okazji zapraszam na warsztat: Jak ułożyć własną praktykę jogi?

 

Przekażę Wam trochę wiedzy o tym jak układać własną praktykę jogi. Jakie asany dobrać, w jakiej kolejności je wykonywać. Jak oddychać i jak wykonywać mudry? Czy robić pozycje odwrócone? Jak dobrać praktyki przygotowujące do medytacji.

 

Zaczniemy od intencji, od zadania sobie pytania dlaczego chcemy praktykować jogę – bo to będzie główny wyznacznik naszego „układu”. Następnie przyjrzymy się naszemu ciału – czego potrzebuje, czy większej elastyczności, rozluźnienia czy wzmocnienia. Nauczymy się różnych sposobów oddychania, które będziemy wykorzystywać na naszej praktyce. Zadamy sobie pytanie o to co jest dla nas trudne a co lubimy robić najbardziej – nauczymy się jak te elementy wplatać w naszą praktykę. Będziemy dążyć do tego żeby praktykowanie asan było czynnością pełną harmonii, a nie wysiłku.

 

Jak pisze Mohan: „Gdy adept zadba o wykorzystanie podczas praktyki asan odpowiednich środków, podejmowane przez niego działania mogą się zamienić w muzykę ciała, oddechu i umysłu”, więc nauczymy się grać na naszych ciałach 😉

 

Jak ułożyć własną praktykę jogi?

Dzień: sobota 24.06.2017

 

Godzina: 11:00 – 14:00

 

Koszt: 50zł

 

Miejsce: Gliwice – Łabędy, ul. Kruczkowskiego 6 (będziemy ćwiczyć na zielonej trawce, ale warunkiem jest dobra pogoda, gdy ta niestety nie dopisze to zapraszam do naszej sali przy ul. Zygmuntowskiej 84)

 

Obowiązują zapisy na adres e-mail: agnieszka@magdala-joga.pl lub telefonicznie na nr 501-254-234

 

Wpłaty można dokonać gotówką lub na przelewem na konto:

bank PKO S.A. 97 1240 4272 1111 0010 3183 0934

 

Przy wpłacie do dnia 10.06.2017 obowiązuje zniżka 10zł

Bądź zawsze na bieżąco

Poinformuje cię mailowo o każdych zmianach w harmonogramie zajęć, a także o nowych spotkaniach medytacyjnych.

Twoje dane są bezpieczne: zapoznaj się z polityką prywatności