O zajęciach

Zajęcia jogi są prowadzone w nurcie Vinyasa Krama – obejmują naukę jogicznego oddechu, praktykę asan (pozycji jogi), praktykę pranajamy, koncentracji i wprowadzenie do medytacji.

Dużą uwagę przykładamy do oddechu, do sposobu w jaki oddychamy, do tego, żeby zsynchronizować ruch ciała z naszym oddechem.

Praktyka asan i pranajamy jest dobierana do możliwości uczestników – bierzemy pod uwagę zaawansowanie w praktyce jogi, i przeciwwskazania zdrowotne.

Zajęcia medytacji – to czas gdy możesz podążyć za osobą prowadzącą medytacje, poznać różne techniki wprowadzające do medytacji lub wykorzystać ten czas na swoją prywatną medytację.

Jak przygotować się do zajęć?

Na zajęcia przychodzimy o pustym żołądku – przed posiłkiem lub 1.5h po posiłku. Ćwiczymy w wygodnym ubraniu, na boso. Używamy mat do jogi (można przyjść z własną lub korzystać z tych, które są na wyposażeniu sali).

Przychodzimy kilka minut przed rozpoczęciem zajęć, żeby przygotować miejsce praktyki i poinformować osobę prowadzącą zajęcia o wszelkich przeciwwskazaniach (przebyte urazy, choroby, menstruacja, ciąża) oraz zrealizować płatności.

Przed pierwszymi zajęciami proszę o kontakt telefoniczny ze względu na ograniczoną ilość miejsc na sali.

Zajęcia grupowe

Harmonogram

Spotkania medytacyjne to półgodzinne medytacje prowadzone. 

daty spotkań:  11.09, 25.09; 09.10, 23.10; 06.11, 20.11; 11.12; 08.01, 22.01; 19.02; 04.03, 18.03; 08.04, 22.04; 13.05, 20.05; 03.06, 24.06; 

uwaga! daty mogą ulec zmianie – proszę sprawdzać harmonogram przed przyjściem na zajęcia.

17.06 po zajęciach jogi o godz. 20:00 odwiedzi nas Gosia ze swoimi instrumentami (misy tybetańskie, gong, dzwonki i inne) na których zagra koncert – mam nadzieję wraz ze śpiewem ptaków 🙂 żeby nam było radośniej i przyjemniej na duszy i ciele – zapraszam serdecznie

Od poniedziałku 10.06 ruszamy z zajęciami jogi na trawie jak tylko będą sprzyjające warunki pogodowe.

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
8:00

 

zajęcia jogi na trawie

Justyna (22.06; 29.06)

Agnieszka (15.06)

 

 

 

 

18:30

 

zajęcia jogi na trawie

Agnieszka (10.06; 17.06)

Justyna (24.06)

 

18:30

 

zajęcia jogi na trawie

Agnieszka (19.06)

Justyna (12.06; 26.06)

 

 

18:30

 

 

20:00

 

medytacja

Agnieszka (03.06)

koncert 

Gosia (17.06)     

Przewiń tabelę

ZAJĘCIA TYLKO NA ZAPISY Z POWODU OGRANICZONEJ ILOŚCI MIEJSC.

Zajęcia trwają 75 minut

Miejsce spotkań na sali: Gliwice, ul. Zygmuntowska 84, ośrodek rehabilitacyjny VITAMED

Obiekt jest otwierany 10 min przed zajęciami. W trakcie zajęć drzwi wejściowe będą zamykane, więc proszę przybywać punktualnie! Parking dostępny na miejscu.

JOGA NA TRAWIE: Gliwice, ul. Karskiego 6 – mój ogród 🙂 więc bardzo proszę o takie parkowanie samochodów aby nie przystawiać furtek i bram sąsiadów – moje oczywiście można 🙂 Jest też większy parking przy sklepie na końcu ulicy. 

Zapraszam kobiety w ciąży pod warunkiem zgody lekarza prowadzącego.

Cennik

Karnet jest ważny miesiąc (30 dni) licząc od dnia pierwszych zajęć na karnecie – opuszczone zajęcia można wybrać w innym dniu tygodnia po upewnieniu się, że jest wolne miejsce. 

Koszt pojedynczego wejścia to 40 zł – gdy zdecydujesz się wykupić karnet – koszt ten wchodzi w cenę karnetu. 

Karnet

miesięczny na 4 zajęcia

120 zł

Karnet

miesięczny na 6 zajęć

160

Karnet

miesięczny na 8 zajęć

200 zł

Karnet

miesięczny na 12 zajęć

240 zł

Zajęcia indywidualne, zajęcia on-line

Umawiamy się w terminie i miejscu dogodnym dla obu stron.

Zajęcia indywidualne pozwalają na dobranie praktyki asan, praktyk oddechowych i uważnościowych – wprowadzających do medytacji, konkretnie do możliwości i potrzeb danej osoby. Jest to forma polecana jako najlepsza do przekazywania filozofii jogi. Daje możliwość szybszych efektów niż praca w grupie.

Do zajęć on-line potrzebujesz programu skype i maty, oraz miejsca na jej rozłożenie. 

Płatność za zajęcia on-line jest dokonywana przelewem przed zajęciami. 

Regulamin

  1. Każdy uczestnik zajęć jest zobowiązany do zapoznania się i zaakceptowania poniższego  regulaminu. Za akceptację regulaminu traktuje się wniesienie opłaty za udział w zajęciach.
  2. Program każdych zajęć stanowi całość, dlatego nie należy spóźniać się na zajęcia ani wychodzić przed ich zakończeniem.
  3. W czasie zajęć należy zachowywać się tak, aby nie przeszkadzać innym, wyłączyć lub wyciszyć telefon komórkowy, nie używać perfum o intensywnym zapachu.
  4. Podczas zajęć należy stosować się do poleceń nauczyciela. Nie wolno pomagać innym uczestnikom zajęć, chyba że następuje to na polecenie prowadzącego.
  5. Wszelkie dolegliwości zdrowotne, przebyte kontuzje lub urazy należy zgłosić prowadzącemu przed rozpoczęciem zajęć. Nowe okoliczności zdrowotne, ciąże i menstruację każdorazowo należy zgłaszać przed zajęciami prowadzącemu. Osoby z poważnymi problemami zdrowotnymi mogą przystąpić do praktyki po konsultacji z lekarzem.
  6. Wszelkie niepokojące objawy lub złe samopoczucie w trakcie wykonywania ćwiczeń należy bezzwłocznie zgłosić prowadzącemu.
  7. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w zajęciach z rodzicami (opiekunami) lub po dostarczeniu pisemnej zgody rodziców (opiekunów).
  8. Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (art. 81 ust. 2 ppk. 2) w trakcie warsztatów i zajęć organizowanych przez Szkołę Jogi Magdala, wykonywane są uczestnikom zdjęcia. Fotografie umieszczane są na stronach internetowych związanych z działalnością Szkoły. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, poinformuj o tym przed warsztatem.

Bądź zawsze na bieżąco

Poinformuje cię mailowo o każdych zmianach w harmonogramie zajęć, a także o nowych spotkaniach medytacyjnych.

Twoje dane są bezpieczne: zapoznaj się z polityką prywatności