Od początku września wracamy do rozszerzonego grafiku czyli zajęcia jogi będą się odbywać w trybie jak w poprzednim roku „szkolnym” 

poniedziałek na godzinę 18:15 i godzinę 20:00;

środa na godzinę 18:15 i godzinę 20:00 oraz 

sobota na godz. 8:00 

(harmonogram na stronie zostanie zaktualizowany na początku września) 

Tym samym otwieramy zapisy na nowy sezon, więc czekamy na informacje który dzień i godzinę wybraliście – przekazaną w formie SMS, telefonicznej, lub mailowo do Agnieszki Kościańskiej.

Zmiany dotyczą też cennika – niestety nie dało się utrzymać cen z poprzedniego sezonu, ale oferta zakupu karnetów została rozszerzona, żebyście mieli większy wybór 🙂

Jeżeli nie możesz sobie pozwolić na zakup droższego karnetu, ze względu na trudne warunki życiowe, a nie wyobrażasz sobie życia bez zajęć jogi 🙂 daj znać.

„czy spostrzegłeś, że gdy jesteś absolutnie uważny, następuje zupełna cisza? Uwaga ta nie ma granic ani ośrodka, tego świadomego, czuwającego „ja”. Taka uwaga, taka cisza jest stanem medytacji.” J. Krishnamurti

No i na koniec najprzyjemniejsze – medytacja. 

Zaczniemy jak tylko uzbiera się grupa, więc proszę o informację od osób chętnych na dodatkowe zajęcia medytacyjne (które odbywałyby się w niektóre poniedziałki lub środy) o wskazanie drogą jak powyżej, który dzień byłby dla Ciebie dogodniejszy.

Bądź zawsze na bieżąco

Poinformuje cię mailowo o każdych zmianach w harmonogramie zajęć, a także o nowych spotkaniach medytacyjnych.

Twoje dane są bezpieczne: zapoznaj się z polityką prywatności