joga Gliwice Magdala szkoła jogi Agnieszka Kościańska zajęcia jogi

„Joga to świadomość połączenia, to poczucie jedności z otaczającym nas światem. To akceptacja naszych doświadczeń takich jakich są jako dobrych i ważnych dla nas w momencie kiedy się zdarzają.

To pełne rozumienie i kochanie istoty świata – tym czym jesteś. To pełne odczuwanie swojego JESTEM – przez oddech, ciało, energię, świadomość i połączenie tych elementów.”

Tak jak w poprzednich latach, już tradycyjnie przy słonecznej i ciepłej pogodzie na wybrane zajęcia jogi będziemy spotykali się w ogrodzie na pięknej zielonej trawce.

Informacje o tym na bieżąco będą umieszczane na stronie w harmonogramie (oznaczone kolorem zielonym), dlatego trzeba będzie uważnie śledzić grafik – najlepiej  przed zajęciami, bo pogoda bywa kapryśna. Na trawie jest więcej miejsca niż na sali, więc zapraszam wszystkich chętnych. 

Dotyczy to zajęć jogi na godz. 18:15 i niektórych zajęć w soboty na godz. 8:00. Zajęcia jogi na godz. 20:00 będą zwyczajowo prowadzone na sali. 

Co potrzebujesz na takie zajęcia? – wygodne ubranie, coś cieplejszego na relaks, zabezpieczenie przed słońcem i komarami, matę – możesz też skorzystać z dostępnych na miejscu.

zajęcia jogi na trawie Magdala Gliwice

Na te zajęcia zapraszam Was do mojego ogrodu, a ponieważ mieszkam na osiedlu domów jednorodzinnych bardzo proszę o rozważne parkowanie swoich pojazdów – czyli nie zastawianie furtek i bram sąsiadów. Do dyspozycji mój podjazd oczywiście, ale jest też w okolicy większy parking przy sklepie gdzie można na te 1,5 godzinki zostawić swój samochód.

Jeżeli pomylisz się i przyjedziesz na sale – napisz sms – poczekamy na Ciebie, to tylko kilka minut samochodem. Gdy zapomnisz sprawdzić wcześniej gdzie są zajęcia – zadzwoń lub napisz sms.

Do zobaczenia 🙂 Agnieszka

Bądź zawsze na bieżąco

Poinformuje cię mailowo o każdych zmianach w harmonogramie zajęć, a także o nowych spotkaniach medytacyjnych.

Twoje dane są bezpieczne: zapoznaj się z polityką prywatności