Powtarzanie mantr to najlepszy sposób na złagodzenie wszystkich chorób” (Karmathaguru)

 

medytacja uzdrawiająca magdala-joga.pl

 

W styczniu na naszym comiesięcznym spotkaniu medytacyjnym poprowadzę ceremonię uzdrawiającą – będzie to mój debiut, więc proszę o wyrozumiałość.

W związku z tym można zgłaszać osoby do uzdrawiania – telefonicznie, mailowo, lub na zajęciach. Osoby te powinny być poinformowane o dniu i godzinie ceremonii.

Zaczniemy od praktyki agnisary, do której zrobię krótkie wprowadzenie i która sama w sobie może być wykorzystywana do utrzymania w zdrowiu naszego ciała. Następnie przejdziemy do pełnej praktyki – medytacji uzdrawiającej.

 

 

 „Zdrowie z perspektywy mistycznej bierze się z głębokiej harmonii, która zależy od dwóch czynników: dostrojenia do swojego tonu i odnalezienia swojego rytmu” (Maciej Wielobób)

 Mantra mówiona lub śpiewana to ważne narzędzie służące do uzdrawiania ciała subtelnego i oczyszczania naszego pola wrażeń. Dzięki niej można kierować uzdrawiającą mocą prany, którą mantra w sobie zawiera. Prana ma swój własny dźwięk, czyli siłę mantr, nad którą możemy nauczyć się panować i kierować nią zgodnie z własną wolą, właściwie wykorzystując mowę i dźwięk.” (Dawid Frawley)

 

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszam.

Wtorek 16.01.2018

Godzina 20:00

Jeżeli Wam się spodoba to będziemy takie medytacje uzdrawiające częściej organizować, bo jak pisze Hazarat Inayat Khan:

„Dobre zdrowie jest niebem, a choroba – piekłem. Nieważne, co posiadamy, bez zdrowia okazuje się to nic niewarte. Jeśli zgromadzimy na szali wszystkie błogosławieństwa, jakie możemy otrzymać w życiu, i porównamy ich wagę, zdrowie okaże się najcięższe. To zdrowie umożliwia człowiekowi zarówno działanie w świecie materialnym jak i duchowym”

 

 

Bądź zawsze na bieżąco

Poinformuje cię mailowo o każdych zmianach w harmonogramie zajęć, a także o nowych spotkaniach medytacyjnych.

Twoje dane są bezpieczne: zapoznaj się z polityką prywatności