Zaczynamy jak co roku praktykę jogi na trawie, na którą zapraszam Was do mnie do ogrodu. Jak tylko będą sprzyjające warunki pogodowe.

Magdala szkoła jogi zajęcia jogi na trawie

Informacja o tym gdzie odbędą się zajęcia będzie w harmonogramie na stronie magdala-joga.pl, więc sprawdzajcie proszę na bieżąco gdzie się spotykamy w danym dniu. Jeżeli w grafiku przy danej godzinie pojawi się napis „na trawie” z datą tzn. że spotykamy się na świeżym powietrzu u mnie w ogrodzie przy ul. Karskiego 6, gdy takiego dopisku nie będzie to spotykamy się normalnie na sali. Proszę też o zapoznanie się z informacją o możliwości parkowania samochodów. 

Na zajęciach na trawie jest większa ilość miejsc, więc gdy chcesz poćwiczyć na powietrzu a na twoją godzinę nie są dostępne takie zajęcia to serdecznie zapraszam. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu

W tym roku 2021 będzie przerwa wakacyjna w lipcu i sierpniu w zajęciach jogi. Zobaczymy się ponownie dopiero we wrześniu. Będziemy mieć dużo czasu na spacery po lesie, plaży, górach – każdy w swoim ulubionym miejscu będąc niech odnajdzie przez kontakt z naturą kontakt ze sobą samym. 

las medytacja śpiew ptaków magdala-joga.pl

„Umysł naturalny intuicyjnie poznajemy na przykład podczas spaceru w lesie, gdy nagle milknie gadanina w naszej głowie. W takich chwilach wszystkie zmysły skupiają się na percepcji istoty życia. Umysł, świat i my – wszystko robi się wielkie. Chłoniemy zapach sosen, trzaskanie gałązek pod stopami, subtelny odcień mchu, wilgoć w powietrzu i czujemy głęboką łączność ze wszystkim co żyje. Widzimy bezkres nieba i niewyobrażalną głębokość ziemi, na której stoimy. I czujemy, że tym jesteśmy. Normalny umysł dyskursywny wycofuje się, zaczyna kierować nami umysł naturalny i to z niego czerpiemy najbardziej wyraziste przebłyski intuicji. Niespodziewanie przychodzi nam do głowy rozwiązanie problemu, z którym od dawna się zmagaliśmy. Zyskujemy spokój serca, godząc się na to, że jakaś sytuacja jest nie do rozwiązania. Kiedy znajdujemy się na falach umysłu naturalnego, mamy dostęp do źródła informacji, które zbliża nas do tajemnicy życia.” (Donna Farhi – Joga  sztuka życia)

Bądź zawsze na bieżąco

Poinformuje cię mailowo o każdych zmianach w harmonogramie zajęć, a także o nowych spotkaniach medytacyjnych.

Twoje dane są bezpieczne: zapoznaj się z polityką prywatności