Przez lipiec i sierpień gdy tylko będzie ciepła i słoneczna pogoda – jak co roku – zajęcia jogi odbywać się będą na trawie 🙂 tym razem zapraszam na godzinę 18:30.

Joga w plenerze to bose stopy na trawie, to powiew wiatru, ciepło promieni słońca na skórze, to zapach kwiatów i przyjemny śpiew ptaków.  

„Ty nie jesteś w świecie – świat jest w Tobie”

zajęcia jogi na trawie, medytacja, Magdala szkoła jogi w GliwicachWiększość z Was już zna ten ogród – ale nowe, zainteresowane osoby informuję, że są tam miejsca słoneczne i zacienione, jest dostęp do toalety, jest gdzie się przebrać 😉 jest też oczywiście miękka i zielona trawka.

Proszę wszystkich uczestników o sprawdzanie w harmonogramie na stronie gdzie odbywają się zajęcia danego dnia. Możemy opóźnić troszkę rozpoczęcie zajęć jak zajedziesz nie we wskazane miejsce – tylko daj znać proszę telefonicznie, żebyśmy poczekali.

Jeżeli lubią cię komary – zabezpiecz się odpowiednio przed zajęciami (polecam olejki: rozmarynowy, citronella i lawendowy) a gdy już swędzi to miętowy 😉

Będzie też medytacja po zajęciach poniedziałkowych lub środowych, po uzgodnieniu z grupą chętnych osób 🙂

 

 

„Zwykło się uważać za cud chodzenie po powierzchni wody czy unoszenie się w powietrzu, ale myślę, że prawdziwym cudem jest chodzenie po ziemi. Każdego dnia uczestniczymy w cudzie, z którego nawet nie zdajemy sobie sprawy: niebieskie niebo, białe chmury, zielone liście, czarne, ciekawskie oczy dziecka – nasze własne oczy. Wszystko jest cudem. ” Thich Nhat Hanh

Bądź zawsze na bieżąco

Poinformuje cię mailowo o każdych zmianach w harmonogramie zajęć, a także o nowych spotkaniach medytacyjnych.

Twoje dane są bezpieczne: zapoznaj się z polityką prywatności