Od jutra 6 czerwca nareszcie jest możliwość powrotu do naszych jogowych spotkań. W sezonie letnim będziemy się spotykać na trawie i na sali. My zaczniemy zajęcia jogi od poniedziałku 8 czerwca. Mam nadzieję, że cieszycie się tak samo mocno jak ja. 

 

Niestety z uwagi na ogólną sytuację, będą obowiązywały pewne ograniczenia. Wprowadzam zapisy na konkretne zajęcia jogi, więc bardzo proszę o przemyślane decyzje. (zmniejszyła się ilość dostępnych miejsc na sali)

 

Muszę też zrezygnować z możliwości przenoszenia zajęć z powodu nieobecności. Kupując karnet rezerwujesz miejsce na sali w konkretnym dniu i godzinie, karnet będzie ważny przez kolejne 4 tygodnie a niewykorzystane zajęcia będą przepadały – liczę na Wasze zrozumienie.

 

Będą też działać karty Multisport Plus i OK System. Niestety z kartą Multisport Plus nie będzie można korzystać z zajęć na trawie (ograniczenie benefit system).

 

Harmonogram zajęć na stronie jest już zaktualizowany, więc serdecznie zapraszam do zapisywania się najlepiej przez wysłanie SMS-a, ale można też telefonicznie i mailowo.

 

zajęcia jogi na trawie Gliwice Magdala szkołą jogi

 

Od razu też wyjaśniam, że joga na trawie będzie o godz. 18:00 (pon i śr) i o godz. 8:30 (sob), gdy będą dobre warunki pogodowe i dostępność do ogrodu. Dlatego wyróbcie sobie proszę nawyk sprawdzania w grafiku czy przy zajęciach na trawie pojawiła się aktualna data, co będzie znaczyło, że zajęcia w tym dniu się odbędą. Gdy takiej daty nie będzie zapraszam od razu na salę na godz. 18:15

 

Przychodźcie najlepiej ze swoimi matami do jogi. Przerwa między zajęciami została wydłużona, dla Waszego komfortu. Zapraszam Was serdecznie. Do zobaczenia – stęskniona za Wami Joginka.

Bądź zawsze na bieżąco

Poinformuje cię mailowo o każdych zmianach w harmonogramie zajęć, a także o nowych spotkaniach medytacyjnych.

Twoje dane są bezpieczne: zapoznaj się z polityką prywatności